Niezwykłe przypadki medyczne

Niezwykłe przypadki medyczne

Koniecznie oglądajcie!

"Niezwykłe Przypadki Medyczne", to program pełen emocji, łez i wzruszeń, ale również nadziei i radości. Podczas jego realizacji spotkałem się z wyjątkowymi ludźmi, poznałem ich historię i pokazałem, że medycyna estetyczna służy nie tylko upiększaniu siebie. A ja w swojej pracy nie spełniam jedynie wyrafinowanych zachcianek moich bogatych klientów, ale bardzo często po prostu pomagam ludziom.

Taki właśnie jestem, uwielbiam lans, życie na wysokim poziomie, ale kocham też ludzi i nie lubię, gdy cierpią. W programie mogliście zobaczyć, jak starałem się pomóc tym, którym nieszczęśliwe zdarzenia odebrały nadzieję na normalne życie. Tym razem wykorzystałem moją wiedzę, umiejętności i wszelkie dobrodziejstwa medycyny estetycznej, aby odmienić ich życie i przywrócić uśmiech na twarzach.

O tym, czy mi się udało, przekonaliście się, oglądając premierowe odcinki programu emitowane w TVN Style. Jeśli jednak nie udało Wam się zobaczyć wszystkich lub chcielibyście obejrzeć je jeszcze raz, zapraszam już od 8 sierpnia na antenę TVN.

Emisje TVN

Nowe odcinki już w listopadzie na antenie TVN Style!

Zobacz też

Top Five

Komentarze